LEONARDO JAHŇACIE
+ EXTRA PULLED BEEF

• Najlepšia chuť a stráviteľnosť
• Kusy mäsa podporujúce žuvanie
• Jemne uvarené
• Lososový olej na hodvábnu srsť
• 85g
• 16x 85g balenie

Na sklade

OVERENÁ NEMECKÁ KVALITA

LEONARDO  JAHŇACIE + EXTRA PULLED BEEF

Kompletné krmivo pre dospelé mačky

LEONARDO Jahňacie + extra pulled beef – to je šťavnatá jahňacia paštéta v kombinácii s pomaly vareným trhaným hovädzím mäsom. Či už ste si doma pripravili trhané hovädzie v barbeque omáčke, alebo ste si ho užili v reštaurácii – na jedinečný „žuvací zážitok“ a unikátnu chuť trhaného mäsa si určite dobre pamätáte.

No a práve naša novinka LEONARDO Pulled Beef dopraje aj vašej mačke takýto lukratívny zážitok! Každá porcia z piatich príchutí je pomaly a šetrne uvarená a na záver doladená lososovým olejom, ktorý zabezpečuje polonenasýtené mastné kyseliny pre obzvlášť hodvábnu srsť. Tieto kapsičky premenia bežné jedlo na gurmánsky zážitok!

Prísľub kvality LEONARDO:

+ Vyrobené v Nemecku
+ Garancia najlepších surovín
+ Najlepšia chuť a stráviteľnosť
+ Vyrobené z mäsa určeného na ľudskú spotrebu

Čomu sa budeme vždy vyhýbať:

– Žiadne testovanie na zvieratách
– Žiadny sójový proteín
– Bez cukru
– Žiadne umelé farbivá, arómy ani konzervanty

Odporúčané množstvo potravy na deň pre dospelú mačku s hmotnosťou približne 4kg predstavuje 2-3 vrecúška. Odporúča sa kombinovať vrecúška so suchým krmivom LEONARDO (20 g suchého krmiva nahradí 1 vrecúško). Počas kŕmenia zabezpečte mačke voľný prístup k pitnej vode. Skladujte pri izbovej teplote, po otvorení uchovávajte v chladničke maximálne 24 hodín.

ZLOŽENIE

Kuracie mäso, pečeň, žalúdok (34,5%); Mäsový vývar (34,3%); Jahňacie mäso, srdce, pečeň, pľúca (16%); Hovädzie mäso, trhané (14%); Vaječné škrupiny, sušené (0,5%); Minerály (0,5%); Lososový olej (0,2%)

ANALYTICKÉ KOMPONENTY

Bielkoviny 12%; Obsah tuku 5%; Surový popol 1,9%; Surová vláknina 0,3%; Vlhkosť 79%

PRÍDAVNÉ LÁTKY/KG

Fyziologické výživové doplnkové látky:
Vitamín D3 200 IU; Vitamín E (ako alfa-tokoferol-acetát) 50 mg; Taurín 1 000 mg; Mangán (ako síran manganatý) 2 mg; Zinok (ako monohydrát síranu zinočnatého) 20 mg; Jód (ako bezvodý jodičnan vápenatý) 0,2 mg

Máte otázky?

V prípade otázok a nejasností sa neváhajte obrátiť na náš tím odborníkov, ktorý je vám k dispozícií v každý pracovný deň od 8:00 do 15:00.


0917659666
pre otázky týkajúce
sa našich výrobkov
a pre individuálne výživové poradenstvo


0917659666
pre otázky týkajúce sa nášho obchodu, vašej objednávky alebo prepravy100% KVALITA
100% CHUŤ