Často kladené otázky

 

Aké jedlo je pre moju mačku najlepšie?

Naši odborníci Vám radi odpovedia, ktorý variant LEONARDO je vhodný pre Vášho miláčika, ak nám poskytnete viac informácií o plemene, veku, činnosti atď. Prezrite si stránku Nutričné ​​poradenstvo.

 

Kde nájdem najbližšieho predajcu LEONARDO vo svojej oblasti?

Použite vyhľadávanie našich predajcov, MAPA. Sem zadajte svoje poštové smerovacie číslo a systém vám zobrazí špecializovaných predajcov v okruhu 50 kilometrov.

Najbližší obchod so zvieratami s radom LEONARDO je príliš ďaleko!
Je nám veľmi ľúto – a pracujeme na rozšírení našej siete špecializovaných predajcov! Tip: Náš sortiment LEONARDO môžete získať online na webe … – a bez prepravných nákladov od objednávky v hodnote 40 EUR.

 

Moja mačka je prieberčivá… Chcel by som vyskúšať jedlo skôr, ako si kúpim veľké vrece.

Od našich špecializovaných predajcov môžete tiež získať malé balenia jednotlivých druhov krmív. Okrem toho vám teraz ponúkame možnosť objednať si individuálnu mačaciu škatuľu pozostávajúcu z malého výberu suchých potravín a mokrých potravín z našej ponuky. Môžete o testovací mačací balík požiadať na telefónnom čísle +421 917 659 666 iba za poplatok _,__ €.

 

Aký vysoký je obsah mäsa vo vašich suchých potravinách a odkiaľ mäso pochádza?

Výrobky LEONARDO obsahujú 80 až 90% živočíšneho podielu na celkovom proteíne. Živočíšna bielkovina pochádza z hydiny, jahniat, rýb, krill a vajec. A keďže čerstvejšie je vždy lepšie, používame veľa čerstvého svalového mäsa – jemne dusené, aby sa zachovali vitamíny a výživné látky o to viac naše krmivo chutí. Podiel zložiek mäsa alebo rýb v recepte je uvedený aj vo vyhlásení v časti „Zloženie“. Všetky mäsové výrobky pochádzajú zo zvierat, ktoré boli vyhodnotené ako vhodné na ľudskú spotrebu.

 

Myslím, že moja mačka je alergická na obilniny!

Tieto obilné voľné formule z LEONARDO ponúkajú vysoko kvalitné obilie bez alternatív vo výžive mačiek, ktoré zle znášajú krmiva s lepkom alebo obilím. V tomto recepte sa obilie nahrádza kvalitným amarantom. Je ľahko stráviteľný a veľmi výživný.

 

Mal by som spolu s jedlom podávať aj doplnkové tablety vitamíny pre mačky?

Nie. Naše druhy potravín sú už zložené takým spôsobom, že poskytujete svojmu zvieraťu dostatok vitamínov. Vypočítame nielen minimálnu požiadavku, ktorá sa vyhýba príznakom nedostatku, ale usilujeme sa aj o optimálnu starostlivosť o najlepšie zdravie a vitalitu zvierat. Zvýšené – a časovo obmedzené – vitamíny môžu mať zmysel pre zdravotné problémy, napríklad ďalší biotín pre horšiu kožušinu alebo boľavé labky. Prediskutujte tieto opatrenia so svojím veterinárnym lekárom.

 

Môžem svojej  mačke zmeniť jedlo pre dospelých vo veku 4 mesiacov?

LEONARDO Kitten obsahuje veľa vitamínov a živín, ktoré sú optimálne koordinované pre rast. Okrem toho sa vo veľkej miere upúšťa od profylaxie močového kameňa, pretože nie je známe, či ju mladá mačka bude tolerovať počas rastu kostry. Preto by ste nemali prejsť na jedlo pre dospelých príliš skoro, ale iba vtedy, keď je mačka úplne dospelá.

 

Odkiaľ pochádza mäso v krmive, je to ekologická kvalita?

Naše vysoko kvalitné mäso s obzvlášť nízkym obsahom kostí pochádza od vybraných spoločností, ktoré podliehajú prísnym predpisom zákona o krmivách a spĺňajú naše vysoké požiadavky na kvalitu. Nie je to však certifikovaný ekologický tovar.

 

Vykonávajú sa na krmive testy na zvieratách?

Nie. Alebo iba v najpríjemnejšom slova zmysle: Našov stravou podporujeme aj pohotovostnú stanicu pre mačky a dokumentujeme, ako dobre je naše jedlo akceptované.