Často kladené otázky

 

Aké jedlo je pre moju mačku najlepšie?

Pri popise každého nášho krmiva nájdete detailný rozbor a zloženie, ktoré vám napovie, pre ktorú mačku je dané krmivo vhodné. Pokiaľ si ale aj tak neviete radi, neváhajte a obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám radi poradia.

Kde nájdem vašu predajňu?

Spoločnosť mz trade s.r.o., ako výhradný distribútor krmiva Leonardo a Belcando pre Slovensko sídli pri Žiari nad Hronom na adrese Vieska 292. Pokiaľ to k nám ale máte ďaleko, nemusíte vešať hlavu – cez náš eshop si môžete objednať všetko z nášho sortimentu. Ako bonus od nás dostanete zadarmo dopravu pri každej objednávke v hodnote viac ako 49€.

Moja mačka je veľmi prieberčivá, môžem krmivo vyskúšať skôr, ako kúpim celé vrece?

Prechod na novú stravu a s ním spojený nákup veľkého balenia so sebou často nesie riziko toho, že mačka toto krmivo neprijme a vy budete musieť kupovať iné. Pokiaľ s nami ešte nemáte skúsenosti a neviete si z nášho portfólia vybrať, pripravili sme pre vás skúšobné sety, pomocou ktorých môžete ideálne vyskúšať sortiment našich výrobkov. Skúšobný set obsahuje 400g balenie granúl, 200g konzervu a 85g kapsičku, ktoré sú šité na mieru aj vašej mačke. Presvedčte sa sami o vynikajúcej kvalite krmiva LEONARDO a objednajte si svoj skúšobný set len za 4,99€. Každý z týchto setov je vyskladaný pre iný druh mačiek, no a keď si nájdete ten svoj, určite vás poteší 10€ poukážka na vás ďalší nákup produktov LEONARDO, ktorá je súčasťou každého setu.

Aký vysoký obsah mäsa má vaše krmivo a odkiaľ toto mäso pochádza?

Výrobky LEONARDO obsahujú 80% až 90% živočíšnych bielkovín, ktoré pochádzajú z hydiny, jahniat, rýb, krilu a vajec. V našej spoločnosti veľmi dbáme na kvalitu preto používame len čerstvé a jemne dusené mäso, ktoré si zachováva všetky výživné látky a plnú chuť. Podiel mäsa alebo rýb v konkrétnom výrobku nájdete vždy v sekcií „zloženie“. Všetky mäsové výrobky od nás pochádzajú zo zvierat, ktoré boli vyhodnotené ako vhodné na ľudskú spotrebu.

Moja mačka je alergická na obilniny, čo mám teraz robiť?

Presne pre takéto mačky sme vyvinuli radu LEONARDO Grain Free, v ktorej ponúkame kompletnú výživovú receptúru, tak pre mladé, ako aj dospelé mačky s rôznymi výživovými nárokmi. Práve pre mačky citlivé na zloženie stravy alebo trpiace potravinovou intoleranciou a alergiou na lepok/obilniny, je pripravená dokonalá alternatíva. Kombinácia amarantu, hrachovej múčky a zemiakov sa postará o dokonalé ľahko stráviteľné zloženie bohaté na výživné látky!

Mal by som spolu s jedlom podávať mačke aj doplnkové vitamíny?

Rozhodne nie! Naše krmivo je vytvorené takým spôsobom, ktorý poskytujete zvieraťu dostatok všetkých živín a vitamínov. Nárazové zvýšené množstvo vitamínov môže navyše spôsobiť zdravotné problémy, ako napríklad poškodenú kožušinu či boľavé labky.

Kedy môžem svojmu mačiatku dať krmivo pre dospelé mačky?

Krmivo LEONARDO pre mačiatka obsahuje veľa vitamínov a živín, ktoré sú optimálne nastavené pre rast. Preto by ste nemali urýchliť prechod na stravu pre dospelé mačky príliš skoro, viac o tejto téme sa dozviete tu.

Vykonávajú sa pri výrobe vášho krmiva testy na zvieratách?

Rozhodne nie! Jediné testy, ktoré robíme so živými zvieratami nastávajú vtedy, keď naše výrobky pozorujeme ako chutia, následne dokumentujeme, ako dobre bolo naše krmivo mačkami akceptované.

Máte otázky?

V prípade otázok a nejasností sa neváhajte obrátiť na náš tím odborníkov, ktorý je vám k dispozícií v každý pracovný deň od 8:00 do 15:00.


0917659666
pre otázky týkajúce
sa našich výrobkov
a pre individuálne výživové poradenstvo


0917659666
pre otázky týkajúce sa nášho obchodu, vašej objednávky alebo prepravy100% KVALITA
100% CHUŤ