O nás

S vášňou vytvárame niečo výnimočné.

Len so skutočnou vášňou sa dá z niečoho dobrého urobiť niečo výnimočné. Naši odborníci na výživu, veterinári aj zamestnanci zdieľajú toto presvedčenie s nami už niekoľko desaťročí, počas ktorých spoločne tvoríme krmivo LEONARDO. Poháňaní touto vášňou sme spolu zostavili tím odborníkov, ktorí vyvinuli metódu tvorby krmiva, ktorá namiesto sušeného mäsa spracováva výhradne čerstvé mäso z regionálneho chovu.

TO TOTIŽ VAŠEJ MAČKE VIAC CHUTÍ A ZÁROVEŇ NÁM UMOŽŇUJE MAŤ PRIAMY VPLYV NA KONEČNÚ KVALITU KRMIVA.

 

Čo vytvoril náš tím:

Výsledkom našej snahy je jedinečný proces varenia založený na príprave parou Thermal-Mix, ktorý chráni jednotlivé suroviny a zároveň aj šetrí životné prostredie. V našom portfóliu nájdete konzervované potraviny aj suché krmivá pre všetky mačky rôznych veľkostí aj veku. Všetky naše krmivá chutia vynikajúco a navyše neobsahujú umelé farbivá, arómy ani konzervačné látky.

S mojou sestrou Ulrike Petershagenovou sme druhou generáciou, ktorá ďalej vedie naše rodinné podnikanie. To, že sa nám tak darí, je spôsobené aj tým, že ctíme naše rodinné tradície, na ktorých firma BEWITAL vznikla.

NEUSTÁLE POKRAČUJEME V HĽADANÍ TÝCH NAJLEPŠÍCH INGREDIENCIÍ A NAJLEPŠÍCH NÁPADOV NA NOVÉ PRODUKTY.

Váš dr. Jürgen Wigger
výkonný riaditeľ a majiteľ spoločnosti BEWITAL petfood GmbH & Co. KG

 

Máte otázky?

V prípade otázok a nejasností sa neváhajte obrátiť na náš tím odborníkov, ktorý je vám k dispozícií v každý pracovný deň od 8:00 do 15:00.


0917659666
pre otázky týkajúce
sa našich výrobkov
a pre individuálne výživové poradenstvo


0917659666
pre otázky týkajúce sa nášho obchodu, vašej objednávky alebo prepravy100% KVALITA
100% CHUŤ