Vitálne komponenty

Prevencia je lepšia ako liečba.

Cielená prevencia je možná hlavne s pomocou životne dôležitých zložiek stravy, ktoré budú vaše zviera natrvalo ochraňovať. Príroda nám ponúka celý rad látok zabezpečujúcich harmonické fungovanie metabolizmu. Práve takéto ideálne vitálne komponenty pre zdravú výživu vašej mačky sú základom LEONARDO.

V SPRÁVNOM MNOŽSTVE LEONARDO PONÚKA VŠETKO, ČO VAŠA MAČKA POTREBUJE PRE ZDRAVIE.

Keďže nie všetky zložky musia byť automaticky dobré pre každú mačku, našu ponuku výrobkov sme obohatili o dôležité komponenty vhodné pre každú vekovú kategóriu, vek i pohlavie.

ProVital – Posilnenie prirodzenej imunity

Hlavnou úlohou imunitného systému je chrániť ľudí a zvieratá pred rôznymi chorobami. Aby táto „zdravotná polícia“ fungovala korektne, je potrebné pravidelne jej dávkovať kontakt s rôznymi látkami. Zvyšujúci počet interiérových mačiek, ktoré majú obmedzený pohyb po voľnom priestranstve, vedie k tomu, že mnoho mačiek žije v prostredí, ktoré je v porovnaní s prirodzeným prostredím relatívne sterilné a nestimulujúce.

VÝSLEDKOM JE PRETO, BOHUŽIAĽ, ZVÝŠENÁ CITLIVOSŤ A NÁCHYLNOSŤ K CHOROBÁM.

ProVital obsahuje prírodné beta -1,3 / 1,6-glukány, vytvorené z bunkových stien prírodných kvasiniek. Tieto látky stimulujú imunitný systém domácich mačiek podobným spôsobom, ako by to bolo v prípade prirodzeného kontaktu s patogénmi u voľne žijúcich mačiek. Vďaka ProVital je vaša mačka menej citlivá a náchylná na choroby.

Táto stimulácia imunitného systému má pozitívny účinok, najmä u citlivých mačiek a u mačiatok. Týmto spôsobom významne prispievame k zabezpečeniu toho, aby vaša mačka zostala fit, zdravá a cítila sa úplne v pohode!

Starostlivosť o zuby so STAY-Clean

Bolo preukázané, že STAY-Clean, špeciálny prídavok vysoko rozpustného vitamínu C v krmive LEONARDO , znižuje rast baktérií tvoriacich zubný povlak.

Suché krmivo LEONARDO – najmä veľké granule LEONARDO Adult Maxi GF – podporuje žuvanie a spolu s ním odieranie zubného kameňa. Rovnako tak konzervy LEONARDO nie sú pomixované na štýl paštéty, ale zachovávajú si prirodzenú „kusovosť“ mäsa, ktorá taktiež podporuje žuvanie.

PROBLÉMY SO ZUBAMI SÚ DLHODOBO NA VRCHOLE REBRÍČKA DÔVODOV, PREČO  NAVŠTEVUJETE ZVEROLEKÁRA.

Mačky, ktoré jedia hlavne jemné konzervované jedlo, sú obzvlášť postihnuté zubnými problémami, práve z dôvodu, že ich zuby nie sú pri jedle dostatočne namáhané. Keďže strava je mäkká, nedochádza počas konzumácie k prirodzenému čisteniu zubov, čo podporuje vznik zubného povlaku. Boj proti jeho tvorbe je nenahraditeľnou súčasťou starostlivosti o zuby. U nás sme si toho dobre vedomí, a preto produkty LEONARDO kladú veľký dôraz na starostlivosť o zuby.

STAY-Clean sa nanáša zvonka na hotové granule LEONARDO, čo umožňuje okamžite rozvinúť bakteriostatický účinok. To je obzvlášť dôležité pre mačky, ktoré ako mäsožravce, pri jedení veľmi málo žuvajú. Mnoho ďalších produktov sľubujúcich starostlivosť o zuby, je v krmive pre mačky neúčinných, pretože aby sa prejavila ich účinnosť, je potrebné ich vtierať do skloviny zubov po dobu dvoch až troch minút, ako to býva pri ľudskom čistení zubov.

SUCHÉ KRMIVO LEONARDO SO STAY-CLEAN ÚČINNE PRISPIEVA K STAROSTLIVOSTI O ZUBY MAČIEK.

(STAY-Clean ™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti DSM Nutritional Products AG).

Máte otázky?

V prípade otázok a nejasností sa neváhajte obrátiť na náš tím odborníkov, ktorý je vám k dispozícií v každý pracovný deň od 8:00 do 15:00.


0917659666
pre otázky týkajúce
sa našich výrobkov
a pre individuálne výživové poradenstvo


0917659666
pre otázky týkajúce sa nášho obchodu, vašej objednávky alebo prepravy100% KVALITA
100% CHUŤ