LEONARDO je novinkou 2016/17!

Naše krmivo pre mačky bolo uznané ako najdôležitejší nový produkt roka v kategórii mačiek.

Prvé miesto pre LEONARDO  je výsledkom prieskumu, na ktorý bol pozvaný celý obchod so zvieratami.

Udelenie tejto ceny je pre nás veľkou cťou. Vidíme ich ako potvrdenie toho, že sme na správnej ceste a s našou vášňou pre mačky sme vytvorili nutričný program, ktorý ponúka štvornohým priateľom všetko, čo potrebujú.

Nevyhnutným predpokladom uznania za najvyššiu novinku roka je produkt, ktorý poteší milovníkov mačiek a obchodov s domácimi zvieratami.

Naše argumenty, ktoré presvedčili porotu:

• Obzvlášť vysoký podiel čerstvého mäsa v suchých potravinách – vďaka nášmu novému a jedinečnému výrobnému procesu.
• Primárne použitie regionálnych surovín na výrobu šetrnejšiu k životnému prostrediu a ešte lepšiu kontrolu kvality.
• Vynikajúce prijatie – mačky milujú nové recepty LEONARDO.
• Vynikajúce ingrediencie, ako sú semená chia, krill alebo amarant, ktoré ponúkajú hmatateľnú pridanú hodnotu pre pohodu štvornohého priateľa.
• Vitálne komponenty, ktoré môžu chrániť zuby pred nebezpečným povlakom, uľahčujú vylučovanie chĺpkov alebo posilňujú imunitný systém vnútorných mačiek.
• Celosvetový koncept výživy, ktorý udržiava vitalitu mačky prostredníctvom prirodzenej rovnováhy zložiek.
• Široký sortiment, ktorý zodpovedá individuálnym potrebám štvornohých priateľov a ponúka chutnú rozmanitosť.

Štyri roky teraz, pet , špecializovaný časopis pre nemecky hovoriaci pet priemysel, začal túto novinku . Vďaka online hlasovaniu si môže celý odborný obchod zvoliť najpresvedčivejší nový produkt na trhu. Víťazi v štyroch kategóriách za rok 2016/17 boli predstavení v čísle pet 5/2017.

Ste zvedaví?

Otestujte LEONARDO za jednorazovú špeciálnu cenu a objednajte si tu LEONARDO Cat Box – úvodný balík prispôsobený individuálnym potrebám vašej mačky.
Staňte sa súčasťou našej komunity na Facebooku – získajte všetky nové informácie o našich produktoch a propagačných akciách.